Doğru Grup B2B Sistemi

Hakkımızda

Her yıl 30'dan fazla ülkede 5 milyondan fazla bebeğe dokunuyoruz.

Firmamız kurulduğu günden bu yana ağırlıklı olarak (yenidoğan -24 aylık) bebeklere odaklanmaktadır. Necix’s, ürün gamına sonbahar-kış sezonlarının yanı sıra 2-5 yaş grubunu da ekledi. 100 ve üzeri çalışkan kadrosu ile kumaş sektörüne yenilikler getiren öncü bir firmadır. Necix’s ayrıca 80 taşeron atölyesinde yaklaşık 1200 personel istihdam etmektedir; dikiş, baskı, nakış, lazer, taş, kot yıkama, ilik-düğme ve ütü-paketleme dahil. Firmamız Vişne Ticaret Merkezinde yer almaktadır. Türkiye’nin en büyük bebek giyim ticaret merkezlerinden biridir. Toplam 5000m2 alanda faaliyet göstermekteyiz.

NEREDEYİZ

Necix’s sadece Türkiye’de faaliyet göstermiyor. Markamız ve ürünlerimiz, ortaklarımız veya distribütörlerimiz aracılığıyla çoğunlukla Orta Asya, Rusya, Doğu Avrupa ve Orta Doğu ülkelerinde bulunabilir.

İLKELERİMİZ

Nihai tüketicilerimize yüksek kaliteyi uygun fiyatla sunmak temel ilkemizdir. Necix’s Bursa, Türkiye’de indirimli modelin öncüsüdür, portföyümüz her yıl yaklaşık 1200 model içerir ve aynı zamanda geniş bir ürün yelpazesi sunmayı amaçlamaktadır.

Esnek üretim yöntemlerimizle tüm hayallerinizi üretebiliriz…

2010 yılından beri bebekleri daha şık ve kaliteli ürünlerle buluşturuyoruz. Kendi hammadde (kumaş) ve ürünlerimizi üretmekteyiz. Firmamız Türkiye’nin en büyük ve en popüler bebek giyim üreticisi markalarından biridir. 0 – 4 yaşa kadar her türlü bebek kıyafetlerinin imalatını yapmaktayız ve geniş bir koleksiyon yelpazesine sahibiz (Tulum, Takım, Yenidoğan seti, 3’lü takım, 10’lu takım, çorap, body vb.). Her sezon 3000 yeni tasarım düzenliyoruz, yılda yaklaşık 1200 yeni tasarım çıkarıyoruz. Aynı zamanda özel siparişlerinizi de üretiyor ve güvenle teslim ediyoruz. Kendi markanız, etiketiniz, modeliniz ile üretim yapmak isterseniz; esnek üretim yapılarımız ile mümkündür. Tüm hayallerinizi gerçeğe dönüştürebiliriz. Bu sayede rakiplerimizden farklı fiyat ve kalite avantajları sağlıyoruz. Firmamız ISO ve EAC sertifikalarına sahiptir. Pamuklarımız ekstra yumuşaktır ve bebeklerin cildi için güvenlidir.

Bizi tanımak ister misiniz?


Tüm kategori katlarımızı ve reyonlarımızı geniş ürün yelpazesini görebilir, mağazamızı daha iyi tanıyabilirsiniz.

Tanıtım Videomuz

Ürün Arama

Hoşgeldiniz
Kategoriler